Bicom Terapia antynikotynowa

Terapia antynikotynowa przy użyciu aparatu Bicom marki Regumed jest uznaną za jedną ze skuteczniejszych metod pomagających rzucić palenie. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, bezinwazyjny, bezbolesny i skuteczny.

Aby rozpocząć terapię należy dostarczyć niedopałek wypalonego papierosa (można to zrobić tuż przed zabiegiem). Wypalonego papierosa umieszczamy w urządzeniu, do którego pacjent jest podłączony poprzez specjalne elektrody. Po zastosowaniu odpowiedniego programu zachodzi reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego. Terapia jest skuteczna średnio dla 80% klientów.  Bardzo ważna jest chęć rzucenia palenia.

Głód nikotynowy powinien ustąpić w przeciągu od 2 do 12 godzin, jednak wyraźny brak chęci palenia odczuwa się dopiero następnego dnia rano. Kolejne dwa tygodnie to psychologiczna walka z uzależnieniem, którą pacjent musi podjąć indywidualnie.

Rzucenie palenia w wyniku terapii biorezonansowej jest skuteczne u większości pacjentów, jednak u niektórych osób z długoletnim uzależnieniem i dużą ilością wypalanych papierosów konieczne jest przeprowadzenie więcej niż jednego seansu terapeutycznego (terapie uzupełniające wykonujemy za 50% ceny).

Po terapii likwidującej głód nikotyny zawsze przeprowadzamy dodatkowo odtruwanie organizmu szczególnie w narządach takich jak płuca i wątroba. Odtruwanie i detoksykacja po terapii jest ważnym elementem zabiegu i rezygnowanie z niego jest niekorzystne. 

Po zabiegu konieczne jest wypicie dużej ilości dobrej jakościowo wody niegazowanej wody źródlanej, najlepiej przegotowanej ( nie powinno się pić wody wysokozmineralizowanej i gazowanej). Wymagane jest wypicie minimum 2 litrów wody w ciągu kilkunastu godzin po terapii.
Często obserwowane jest także wzmożone pragnienie, zwiększona senność i potliwość. Po terapii dochodzi do intensywnego wydalania przez organizm nagromadzonych wcześniej toksyn od papierosów. Najważniejsze jest, kiedy nie jesteś już na głodzie nikotynowym, nie pozwolić sobie nawet na jednego papierosa, a wtedy efekt kuracji utrzyma się bezterminowo i zawsze będziesz wolny od tego nałogu.

Co roku blisko 6 milionów ludzi na świecie umiera z powodu palenia tytoniu (dane WHO). Dym tytoniowy zawiera ponad 40 związków rakotwórczych i wiele innych toksycznych substancji. 

Zerwanie z nałogiem palenia papierosów jest bardzo trudne, ponieważ  uzależnienie jest nie tylko fizyczne ale i psychiczne. Warto jednak pamiętać, że rzucenie palenia nawet po wielu latach uzależnienia jest korzystne dla zdrowia, ponieważ organizm potrafi pozbyć się wszystkich nagromadzonych toksyn i niemal w pełni się zregenerować.

Gabinet Masażu i Terapii Naturalnych – Naturalnie Na Zdrowie zaprasza do skorzystania z oferty terapii antynikotynowej.