masaż

Gabinet Masażu i Terapii Naturalnych „Naturalnie Na Zdrowie” w Wągrowcu zaprasza na masaż medyczny, leczniczy, relaksacyjny, masaż stóp i dłoni -refleksoterapię, masaż twarzy Kobido, masaż częściowy z elementami fizjoterapii. Masaż jest jedną z najstarszych form terapii, która leczy nie tylko ciało ale i duszę. Każdy masaż w naszym gabinecie wykonywany jest z największą starannością oraz indywidualnym podejściem do pacjenta / klienta. Praca z ciałem to droga do zdrowia, która zawsze powinna być dopasowana do wieku, dolegliwości i nawet do nastroju osoby poddającej się zabiegowi. Cały czas podnosimy kwalifikacje oraz dobieramy naturalne olejki do masażu tak, aby każdy zabieg był wyjątkowy i skuteczny.
Masaż medyczny  – leczniczy to pomoc w powrocie do zdrowia po kontuzji, uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku lub operacji. Masaż leczniczy to ulga, kiedy nasz organizm dotyka rwa kulszowa, rwa barkowa, ból mięśniowo powięziowy, ból mięśni wynikający z przeciążenia lub uszkodzenia struktury mięśni. Masaż chiński Tui NA to masaż skupiający się na harmonizowaniu w energii w organizmie i jej płynnej dystrybucji. Ból w medycynie chińskiej to zastój energii w meridianie lub punkcie aktywnym biologicznie tzw. punkcie akupunkturowym. Masaż Relaksacyjny to forma odpoczynku i relaksu na jaką zasługuje nasz organizm po to, aby utrzymać harmonię, równowagę i zdrowie. Masaż lodem to oferta nie tylko dla morsów ale dla osób, które borykają się problemami bólów w stawach.
Dużo informacji  na temat przeciwskazań, zaleceń oraz jak zachować się podczas masażu znajdą Państwo w zakładce : Cennik i pierwsza wizyta  serdecznie zapraszamy – Naturalnie na Zdrowie Wągrowiec

skorzystaj z naszej specjalnej oferty

testy biorezonansem bicom w pakiecie taniej

komplet 2-3  testów tylko 250 zł

pierwsze odczulanie gratis