Masaż relaksacyjny Wągrowiec

Masaż relaksacyjny sprzyja redukcji bólu i dolegliwości powstałych na podłożu psychosomatycznym, jest on skuteczną formą wspomagania leczenia i rehabilitacji, zwłaszcza w przewlekłych jednostkach chorobowych.

Efekty masażu relaksacyjnego widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Najwięcej korzyści długoterminowych zarówno dla ciała jak i umysłu, daje regularne zażywanie sesji masażu.
Taka seria nie tylko normalizuje napięcie mięśniowe, przywraca jędrność skóry i tkanki podskórnej, ale pozwala też ukoić zmysły, wzmacnia układ odpornościowy

i hormonalny oraz pomaga zregenerować energię przywracając wewnętrzną równowagę.
Gabinet Masażu i Terapii Naturalnych „Naturalnie na Zdrowie” -Wągrowiec -zaprasza do skorzystania z naszych usług. Wizytę można umawiać online, telefonicznie lub osobiście w gabinecie. 

Masaż Gorącymi Kamieniami

Do masażu wykorzystujemy Kamienie Bazaltowe, które mają większą gęstość co sprawia, że doskonale oddają ciepło i energię podczas zabiegu. Masaż jest wyjątkowo przyjemny i głęboko relaksujący.

Zalety i korzyści płynące z masażu:

 • odpręża i uspokaja,
 • regeneruje i przywraca wewnętrzną harmonię,
 • likwiduje negatywne skutki stresu,
 • doskonale regeneruje organizm po wysiłku,
 • łagodzi dolegliwości bólowe oraz wspomaga mikrokrążenie,
 • wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn i produktów przemiany materii.
  Gabinet Masażu i Terapii Naturalnych „Naturalnie na Zdrowie” w Wągrowcu zaprasza do skorzystania z naszych usług. Wizytę można umawiać online, telefonicznie lub osobiście w gabinecie. 

Masaż Kobido

Bardzo stary rytuał wywodzący się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej znany jako “Anma” czyli pocieranie i naciskanie.
Masaż określany jest jako “Starożytna droga do Piękna” i w około XIV wieku naszej ery został „zaimportowany” i udoskonalany po dzień dzisiejszy w Japonii.
Masaż jest wyjątkowym i subtelnym  połączeniem tradycyjnych dalekowschodnich koncepcji medycznych i współczesnych technik masażu relaksacyjnego.Masaż w znaczący sposób redukuje zmarszczki mimiczne, poprawia i podnosi owal twarzy, uaktywnia nerwy twarzy, zwiększa przepływ energii życiowej Qi w meridianach, pobudza, odżywia
i uelastycznia  skórę, co prowadzi do naturalnego efektu liftingu bez użycia narzędzi chirurgicznych.


Zalety i efekty masażu:

 • reguluje bilans energetyczny ciała poprzez harmonizację energii Qi,
 • zmniejsza zmarszczki mimiczne i niweluje napięcia mięśniowe,
 • pobudza metabolizm komórkowy przez co przyśpiesza regenerację skóry,
 • głęboko relaksuje i odpręża,
 • zmniejsza oznaki starzenia się skóry i odmładza jej wygląd już po pierwszym zabiegu.

Przebieg masażu:
Pracujemy na ramionach, szyi, twarzy,a także górnej części głowy. Zabieg rozpoczyna się od delikatnych ruchów, które każdego przenoszą w krainę błogiego relaksu.
Następnie przechodzimy do bardziej zdecydowanych chwytów, które pobudzają głębokie warstwy skóry oraz uwalniają ciało od stresu i napięć mięśniowych. Zabieg właściwy trwa ok 45 minut. Cała wizyta 60 minut.


Dodatkowe informacje:
Nie należy stosować makijażu przed zabiegiem.
Gabinet Masażu i Terapii Naturalnych „Naturalnie na Zdrowie” w Wągrowcu zaprasza do skorzystania z naszych usług. Wizytę można umawiać online, telefonicznie lub osobiście w gabinecie. 

Masaż Aromaterapeutyczny

Do masażu wykorzystujemy olejek bazowy (olej ze słodkich migdałów, pestek winogron) oraz najwyższej jakości olejki aromatyczne, które podczas zabiegu przenikają do układu krążenia.

W zależności od potrzeb i doboru olejków masaż może mieć działanie relaksujące, pobudzające oraz wzmacniające.
Gabinet Masażu i Terapii Naturalnych „Naturalnie na Zdrowie” w Wągrowcu zaprasza do skorzystania z naszych usług. Wizytę można umawiać online, telefonicznie lub osobiście w gabinecie