Kosmetyki

Szanując naturę powinniśmy tak samo szanować i pielęgnować swoje ciało. Naturalne kosmetyki powinny zawierać w składzie co najmniej 95 % surowców pochodzenia naturalnego. Ważne jest również opakowanie, które powinno być przyjazne środowisku poprzez możliwość ponownego przetworzenia. Sam proces wyprodukowania naturalnego kosmetyku powinien proekologiczny czyli zakładający niskie zużycie energii i emisję CO2, możliwie najmniejsze wytwarzanie odpadów i ścieków.  Naturalne kosmetyki nie mogą zawierać syntetycznych detergentów takich jak SLS oraz SLES, chemicznych konserwantów - parabenów, pochodnych ropy naftowej, parafiny, silikonu.
Oferowane przez nas produkty nie są testowane na zwierzętach. 

Kosmetyki do twarzy to produkty, które powinny być najwyższej jakości, bo nasza twarz jest naszą wizytówką. Jest to również część ciała, której nie zakrywamy przez co jest permanentnie narażona na wpływ warunków atmosferycznych. Szczególnie zimą i jesienią powinniśmy zabezpieczyć skórę przed nadmiernym przesuszeniem
i zmienną temperaturą. 

Kosmetyki do ciała to narzędzia do codziennego rytuału jakim jest domowa pielęgnacja naszej skóry. Im lepsze kosmetyki tym efekt nawilżenia i odżywienia będzie dłuższy i efektywniejszy. 

Pielęgnacja dłoni, paznokci i włosów to niezbędny zabieg poprawiający nie tylko wygląd zewnętrzny ale również samopoczucie. Korzystając z dobrodziejstw natury możemy zastosować olej ze słodkich migdałów lub olej Makadamia lub masło Shea. Oleje wolno tłoczone na zimno nie są poddawane procesowi rafinowania przez zachowują swoje naturalne bogactwo witamin.

Naturalne pasty do zębów to produkt używany każdego dnia warto więc wybrać możliwie najbardziej ekologiczny
i bezpieczny produkt.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password